YHM PazarlamaBiz Kimiz

EDT- Ev Dışı Tüketim ürünleri kanalında hizmet veren şirketimiz üretici ve işletmeler arasında köprü görevi görerek, gıda, sarf ve temizlik malzemelerinin Satış, dağıtım ve lojistik, hizmetlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet sunmaktadır. Deneyimli kadromuz ile EDT müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen ve geniş bir ürün yelpazesi sunan şirketimiz sektörde yerini almıştır.

En önemlisi doğru ürünü, rekabetçi fiyatlarla, doğru zamanda, deneyimli personel ile iş ortaklarımıza ulaştırmaktır. Bunu da işimize verdiğimiz önem ve tavizsiz kalite anlayışımız ile gerçekleştirmekteyiz. Türkiye'nin en büyük ve önemli Turizm bölgesi Akdeniz Bölgesinde başlayan ticaret yolculuğumuza, Isparta ve Burdur illerini de dağıtım hinterlandımıza ekleyerek yapılandık. Önümüzde ki zaman diliminde de ürün gruplarını daha da çeşitlendirerek en iyi hizmeti müşterilerimize ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Gıda, içecek, kağıt, kimyasal (hijyen) sektöründe her türlü yeniliği takip etmekte ve geleceğe yönelik ürün ve hizmet taleplerini karşılamak için bağlantılarını her geçen gün güçlendirmektedir. EDT sektöründe Maratoncu ruhuyla ve Profesyonel anlayışla şirketimizin hedeflerinde ilerlemektir. Hedeflerimizi ve Müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılmak için kalite ve hizmet anlayışını ön planda tutarak büyümeyi hedefliyoruz.


Alanının en iyisi olan ulusal ve uluslararası firmalarla iş ortaklığı yapıyor, birlikte sektörün geleceğine yönelik AR-GE çalışmaları yapılmaktadır. Ayrıca Müşteri ihtiyaçlarına göre çözümler geliştirebiliyoruz.

YHM güvencesiyle Kağıt, Kimyasal (hijyen), Donuk gıda, Şarküteri, Unlu mamuller, Süt ve Süt ürünlerinden İçeceklere, Yağlar, (Patısserie) Pastacılık ürünlerinden Baharatlara, İthal Soslar ve Ketçap & Mayonez & Hardal, Ton balığı, Deniz ürünleri gibi ürün çeşitleri ile Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektir.

Tüm ihtiyaçlarınızı ekonomik fiyatlarla, tek Kanaldan ve tek fatura ile karşılama rahatlığı sunarak daha Kaliteli hizmeti hızlı ve kolay takip imkanı saglıyoruz. Dondurulmuş, gıdaları -18 derecelik frigofrik araçlarla güvenle taşımanın yanı sıra gıda dışı ürünleri de geniş bir portföyde sunuyor ve kapınıza teslim ediyoruz.

Zamanın değerini biliyoruz, siz müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak istiyoruz. Uzman ekibimiz ve ileri teknolojik altyapımızla siparişlerinizi zamanında ve eksiksiz teslim ediyoruz. Otel, restorant, hastane , catering şirketi, pastane, cafe, kantin, büfe, ofis... gibi profesyonel işletmelerede hizmet kapısına kadar götürüyoruz.

team

BEYAZZ LAUNDRY

DETAYLI BİLGİ

team

YHM DANIŞMANLIK

DETAYLI BİLGİ

team

DIŞ TİCARET

DETAYLI BİLGİ